SKÅL PÅ FOT samt KANNA, keramik, orientaliskt.

235993. SKÅL PÅ FOT samt KANNA, keramik, orientaliskt.

Höjd ca 9 - 13 cm.

Slitage. Krackelyrer. Kanna med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 9 - 13 cm.

Antal besök: 436