BORD, orientaliskt, 1900-tal.

BORD, orientaliskt, 1900-tal.
23596. BORD, orientaliskt, 1900-tal.

Skuren dekor, längd 118, bredd 88, höjd 76 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 1 137