BORD, nyrokoko, Ryssland, proveniens Krapperups slott.

23594. BORD, nyrokoko, Ryssland, proveniens Krapperups slott.

Nyrokoko 1860-70-tal, fanerat " Sankt Göran och draken "
Valnöt.

Renoverat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Valnöt.

Renoverat.

Antal besök: 1 521