THÉO TOBIASSE. Färglitografi "Entre myrte et fleurs de canelle" signerad och numrerad 70/200.

235916. THÉO TOBIASSE. Färglitografi "Entre myrte et fleurs de canelle" signerad och numrerad 70/200.

Théo TOBIASSE (1927-2012)
71x51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Théo TOBIASSE (1927-2012)
71x51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 829