MATSALSGRUPP, 7 delar, gustaviansk stil, 2 iläggsskivor, 1900-talets slut.

235914. MATSALSGRUPP, 7 delar, gustaviansk stil, 2 iläggsskivor, 1900-talets slut.

Diameter 110, höjd 74 cm, iläggsskivor bredd 48 cm.

Bruksslitage, smärre färgslitage på stolar samt bordskiva med ett större slagmärke på sidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 053