PLÅTBIL, "Volvo Amazon", 1960-tal.

235903. PLÅTBIL, "Volvo Amazon", 1960-tal.

Japan. Med handkontroll.
Längd 23 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Ej funktionstestad.
En navkapsel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Japan. Med handkontroll.
Längd 23 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Ej funktionstestad.
En navkapsel saknas.

Antal besök: 4 477