VÄSKOR, 2 st. Textil samt läder, Ulrika samt Ceannis, 2000-tal.

235875. VÄSKOR, 2 st. Textil samt läder, Ulrika samt Ceannis, 2000-tal.

Längd 28 samt 34 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 28 samt 34 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 694