HELMTRUD NYSTRÖM. Litografi, numrerad 91/165?, signerad 1985.

235830. HELMTRUD NYSTRÖM. Litografi, numrerad 91/165?, signerad 1985.

49 x 39 cm (bladstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Helmtrud Nyström (1939–2021)

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 39 cm (bladstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Helmtrud Nyström (1939–2021)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 310