ALEXIUS HUBER. Metallplastik, numrerad 15/175, signerad.

235810. ALEXIUS HUBER. Metallplastik, numrerad 15/175, signerad.

25,5 x 25,5 cm.

Lätta repor.

Alexius Huber (Född 1939)

Gör en kostnadsfri värdering!

25,5 x 25,5 cm.

Lätta repor.

Alexius Huber (Född 1939)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 870