FÅTÖLJER, 2 st, 50-tal.

FÅTÖLJER, 2 st, 50-tal.
235773. FÅTÖLJER, 2 st, 50-tal.

Höjd 81, bredd 62, djup 50 cm.

Bruksslitage, inga skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, inga skador.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 792