INDUSTIRLAMPA, 1900-talets andra hälft.

23576. INDUSTIRLAMPA, 1900-talets andra hälft.

Sk. Grislampa, svartlackerad metall.
Höjd 40 cm.

Bucklor i skärm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40 cm.

Bucklor i skärm.

Antal besök: 1 287