PLÅTBIL, Folkvagn "Cabriole", 1960-tal.

235768. PLÅTBIL, Folkvagn "Cabriole", 1960-tal.

Batteridriven. Längd: 25 cm.

Bruks- och åldersslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Batteridriven. Längd: 25 cm.

Antal besök: 1 229