MEKANISKA LEKSAKER, 2 st, "Jolly Musical Monkeys" DRGM, West Germany. 1950-tal.

235766. MEKANISKA LEKSAKER, 2 st, "Jolly Musical Monkeys" DRGM, West Germany. 1950-tal.

Höjd ca 17 cm.
Etikettmärkta. M original West Germany.

Ej funktionstestade.
Slitage.
Ett öga sitter löst.
Solblekta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 17 cm.

Ej funktionstestade.
Slitage.
Ett öga sitter löst.
Solblekta.

Antal besök: 2 120