Ett lås med två nycklar, till resväska m.m.
Märkt Louis Vuitton Prais, Made in France samt med LV logga, numrerade 339 lås samt nycklar.
Medföljande liten Louis Vuttion-bag.
Bruksslitage.
Bruksslitage.