LÅS samt NYCKLAR, Louis Vuitton.

2355980. LÅS samt NYCKLAR, Louis Vuitton.

Ett lås med två nycklar, till resväska m.m.

Märkt Louis Vuitton Prais, Made in France samt med LV logga, numrerade 339 lås samt nycklar.

Medföljande liten Louis Vuttion-bag.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 895