SVEN LINGARDSZ. "Släckningsarbete". Färglitografi, signerad, numrerad 185/250 och daterad 1989.

235577. SVEN LINGARDSZ. "Släckningsarbete". Färglitografi, signerad, numrerad 185/250 och daterad 1989.

Ca. 51x36 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 51x36 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 333