VÄGGPENDYL, förgyllt trä, gustavisnsk stil, Isak Mobeck, Norrköping, 1900-talets mitt.

235544. VÄGGPENDYL, förgyllt trä, gustavisnsk stil, Isak Mobeck, Norrköping, 1900-talets mitt.

Höjd ca. 58 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 58 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 534