BUFFÉ, orientalisk, 1900-tal.

BUFFÉ, orientalisk, 1900-tal.
23552. BUFFÉ, orientalisk, 1900-tal.

Rikt skuren dekor med drake, längd 136, bredd 51, höjd 120 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 154