VINGLAS, 11 st, 1900-talets första hälft.

235470. VINGLAS, 11 st, 1900-talets första hälft.

Etsad dekor av vinrankor. Höjd 13 cm. Diameter 9 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 709