SOFFGRUPP, 3 delar, Stjernmöbler Herrljunga, 1960-tal.

235334. SOFFGRUPP, 3 delar, Stjernmöbler Herrljunga, 1960-tal.

Soffa och fåtöljer med karm i palisander.
Soffa, Längd 195, Bredd ca 80, Höjd 67 cm
Fåtöljer, Längd 82, Bredd ca 80, Höjd 67 cm.

Åldersslitage. Bruksslitage.
Soffans ryggstöd med mindre lagning.
Mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage. Bruksslitage.
Mindre fläckar.

Antal besök: 1 948