235334. SOFFGRUPP, 3 delar, Stjernmöbler Herrljunga, 1960-tal.
Soffa och fåtöljer med karm i palisander.
Soffa, Längd 195, Bredd ca 80, Höjd 67 cm
Fåtöljer, Längd 82, Bredd ca 80, Höjd 67 cm.
Åldersslitage. Bruksslitage.
Soffans ryggstöd med mindre lagning.
Mindre fläckar.