TEKOPPAR, 6 st, porslin, Pillivuyt, Frankrike, 1900-tal.

235307. TEKOPPAR, 6 st, porslin, Pillivuyt, Frankrike, 1900-tal.

6 tekoppar med tillhörande fat.
Diameter 10 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 10 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 7 318