PÄLS, prärievarg/coyote. Wasa päls, 1900-tal.

235257. PÄLS, prärievarg/coyote. Wasa päls, 1900-tal.

Intyg från körsnär medföljer. Intyg från körsnär om att det är coyote/prärievarg medföljer.

Med löstagbar kapuschong. Rygglängd 123 cm. Armlängd (mätt från armhåla) ca 42 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 7 277