Ett par ljusstakar med droppbricka. Dekormönster på ljusmanschett samt fot. Märkta WMF N48. Höjd 23 cm.
Ett par ljusstakar med dekormönster på ljusmanschett samt fot. Märkta WMF N23. Höjd 10 cm.
Bruksskick.
Repor.
Slitage.
Bruksskick.
Repor.
Slitage.