Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
NILS BROMMÉ. Tillskriven. Porträtt av Johan Erik Ternström 1820-1866. Olja på duk. Ej signerad.
23522. NILS BROMMÉ. Tillskriven. Porträtt av Johan Erik Ternström 1820-1866. Olja på duk. Ej signerad.
37 x 30 cm.
Smärre skavmärken.
Gör en kostnadsfri värdering!
37 x 30 cm.
Smärre skavmärken.
Garpenhus Auktioner
1 213