PETER OHLIJN. FIOLSKED, 1 par,silver,Karlskrona 1786.

235168. PETER OHLIJN. FIOLSKED, 1 par,silver,Karlskrona 1786.

Längd 20cm. Vikt totalt 110 gram.Åldermannastämplade.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 060