SÄNGBORD, sjukhus, Alsterbro möbeltillverkning, omkring 1900-talets mitt.

235162. SÄNGBORD, sjukhus, Alsterbro möbeltillverkning, omkring 1900-talets mitt.

Brickmärkt.
Längd ca 55, bredd ca 41, höjd ca 90 cm.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brickmärkt.

Slitage, märken.

Antal besök: 4 365