PARTI SILVER, bland annat Anders Johan Lignell, Sundsvall 1806-24.

235156. PARTI SILVER, bland annat Anders Johan Lignell, Sundsvall 1806-24.

Bland annat sockertänger. En sockertång Anders Johan Lignell, Sundsvall 1806-24 (indexbokstav saknas).
Total vikt ca 164 g.

Slitage, skador, gravyrer. Saltkar anlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 164 g.

Antal besök: 1 075