LOCKDOSA, tenn, Firma Svenskt Tenn, 1930.

235112. LOCKDOSA, tenn, Firma Svenskt Tenn, 1930.

Lock med dekor av utdraget kopparmynt GEORGIUS III D G REX 1797.
Höjd ca 11 cm.

Slitage, stötmärken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 11 cm.

Slitage, stötmärken, repor.

Antal besök: 1 341