SAMEKNIVAR, 2 st. Ben läder och trä, oidentifierade konstnärer, 1900-tal.

235054. SAMEKNIVAR, 2 st. Ben läder och trä, oidentifierade konstnärer, 1900-tal.

Renhornskniv signerad RB på bladet samt AN? på benet. Knivens längd 18 cm, total längd 23 cm
Kniv signerad OJ på bladet samt PL-99 på lädret. Knivens längd 13 cm, total längd 15,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 107