PELARBORD, Karl Johan, 1800-tal.

235025. PELARBORD, Karl Johan, 1800-tal.

Längd 85 samt 2 skivor om 20,5 cm vardera, bredd 71, höjd 71 cm.

Bruksslitage, lagningar på foten, smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 614