KAKEMON, med motiv av tranor, akvarell, Japan.

23501. KAKEMON, med motiv av tranor, akvarell, Japan.

Totalt mått ca 189 x 54,5 cm.

Smärre hanteringsslitage, smärre reva i fäste.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalt mått ca 189 x 54,5 cm.

Antal besök: 1 660