RADIOMÖBEL, Philips Typ PFS 763 A, 1950/60-tal.

234932. RADIOMÖBEL, Philips Typ PFS 763 A, 1950/60-tal.

Mahogny. Ca. längd 72, bredd 40, höjd 84 cm.

Bruksslitage. Mindre slagmärken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 223