Tågbanesätt, Märklin 2915. Bilbana, Geta, Stabo car grand prix, 400. Ångmaskin med tillbehör, Wilesco. Leksakset, plast, Toy town, Tomy, Japan.
Slitage, smärre skador. Ej genomgånget.