PRYDNADSKANNOR, 2 st, flintgods samt gulmetall, 1800-talets slut.

234895. PRYDNADSKANNOR, 2 st, flintgods samt gulmetall, 1800-talets slut.

Vinröd glasyr. Amforaform. Höjd 47 cm.

Bruksslitage, skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 932