KLAFFBORD, 1800-tal.

KLAFFBORD, 1800-tal.
234881. KLAFFBORD, 1800-tal.

Total mått inkl klaffar längd 87,5 bredd 64 höjd 70 cm.

Slitage, skador. Renoverad, kompletterad. Klaffar med olika konstruktioner.

Gör en kostnadsfri värdering!
234881. KLAFFBORD, 1800-tal.

Antal besök: 862