DAG PETERSON. Färglitografier, 3 st, signerade 105/250.

234827. DAG PETERSON. Färglitografier, 3 st, signerade 105/250.

Fåglar, ca. 30x40 cm.

Ej examinerade ur ramar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåglar, ca. 30x40 cm.

Ej examinerade ur ramar.

Antal besök: 825