OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad och daterad 35.

234812. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad och daterad 35.

Hamnmotiv med båtar.
Ca. 59x79 cm.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hamnmotiv med båtar.
Ca. 59x79 cm.

Krackelyr.

Antal besök: 644