KARMSTOL, 1700-tal.

KARMSTOL, 1700-tal.
234761. KARMSTOL, 1700-tal.

Bemålad svart, röd tygklädsel.

Slitage, färgbortfall. Renoverad, kompletterad. Senare bemålning. Senare avslut.

Gör en kostnadsfri värdering!
234761. KARMSTOL, 1700-tal.

Antal besök: 759