SERVISDELAR, 31 delar, flintgods, "Woodland", Wood & Sons.

234696. SERVISDELAR, 31 delar, flintgods, "Woodland", Wood & Sons.

12 bärtallrikar
12 tallrikar
6 större tallrikar
1 såssnipa.

Mindre glasyrkrackeleringar samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 bärtallrikar
12 tallrikar
6 större tallrikar
1 såssnipa.

Antal besök: 5 431