PARTI PORSLIN, 6 delar, 1950-tal.

234694. PARTI PORSLIN, 6 delar, 1950-tal.

3 delar, Rörstrand, "Sara"
Karottens längd 18 cm
Fatens längd mellan 22-25 cm

Uppläggningsfat, längder mellan 30-39 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 delar, Rörstrand, "Sara"
Karottens längd 18 cm
Fatens längd mellan 22-25 cm

Bruksslitage.

Antal besök: 622