SMINKBORD, med pall och spegel, 1960-tal.

23466. SMINKBORD, med pall och spegel, 1960-tal.

Sminkbord med skiva i spegelglas, längd 106, bredd 41, höjd 71.

Slitage, spegelskiva med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 542