SVEN LUNDQVIST. VÄGGRELIEF, bemålad sten, signerad.

234647. SVEN LUNDQVIST. VÄGGRELIEF, bemålad sten, signerad.

Ca. 62x57 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 62x57 cm.

Slitage.

Antal besök: 853