STIG JONZON. "Motiv från Algutsrum, Öland" olja på pannå, signerad S Jonzon samt daterad -43.

234614. STIG JONZON. "Motiv från Algutsrum, Öland" olja på pannå, signerad S Jonzon samt daterad -43.

38x46 cm.

Stig Janzon föddes 1913 på Öland, avled 1987.

Stig Jonzon (1913–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

38x46 cm.

Stig Jonzon (1913–1987)

Antal besök: 5 550