SOFFBORD, Art deco-stil, 1900-talets fjärde kvartal.

234580. SOFFBORD, Art deco-stil, 1900-talets fjärde kvartal.

Svart och vitmarmorerad skiva i konstmassa, kromat underrede.
Diameter 90 cm.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 90 cm.

Smärre repor.

Antal besök: 1 088