Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
JULIUS GRANBERG. Herrporträtt, olja på duk, signerad.
23447. JULIUS GRANBERG. Herrporträtt, olja på duk, signerad.
42 x 34 cm.
Smärre färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
42 x 34 cm.
Smärre färgbortfall.
Auktionshuset Kolonn
2 425