FOTPALLAR, trä med broderad dyna, 2 stycken, 1800-talets fjärde kvartal.

234410. FOTPALLAR, trä med broderad dyna, 2 stycken, 1800-talets fjärde kvartal.

Höjd 15 cm.
Diameter 30 cm.

Bruksslitage.
Broderierna slitna.
Flertal dekorelement ( svarta ploppar ) saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 cm.
Diameter 30 cm.

Bruksslitage.
Broderierna slitna.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 566