RÖKBORD PÅ HJUL, 1940-50-tal.

234370. RÖKBORD PÅ HJUL, 1940-50-tal.

Rökbord på hjul. Skåp och hyllor på ena sidan, på andra sidan skåp och lådor. Höjd 65 cm. Längd 67 cm.Djup 51 cm.

Slitage samt en nyckelhålsfattning saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 648