BYRÅ MED MARMORSKIVA, 3-lådig, mahogny/intarsia, rokokostil, 1900-tal.

234279. BYRÅ MED MARMORSKIVA, 3-lådig, mahogny/intarsia, rokokostil, 1900-tal.

Höjd 78 cm, Längd 90 cm. Djup 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 850