SKRIVBORD, jugend, tidigt 1900-tal, lackad furu.

234162. SKRIVBORD, jugend, tidigt 1900-tal, lackad furu.

5 lådor mässingsbeslag. Höjd 73, längd 109, bredd 50 cm.

Slitage, torrsprickor, lagning, vattenfläckar. Defekta beslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 886