IKON, kalkomani på plåt, Madonna, Kazan, Ryssland, 1800-1900-tal.

234139. IKON, kalkomani på plåt, Madonna, Kazan, Ryssland, 1800-1900-tal.

22 x 17,5 cm.

Bruksslitage.
Några repor i madonnans ansikte.

Gör en kostnadsfri värdering!

22 x 17,5 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 004