Göteborgs Auktionsverk
Glas
Övrigt
SKÅL samt DRICKSGLAS, 2 st, sannolikt Murano, proveniens Greta Garbo.
234135. SKÅL samt DRICKSGLAS, 2 st, sannolikt Murano, proveniens Greta Garbo.
Diam 15. Höjd 11 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diam 15. Höjd 11 cm.
Bruksslitage.
Göteborgs Auktionsverk
1 199