SKÅL samt DRICKSGLAS, 2 st, sannolikt Murano, proveniens Greta Garbo.

234135. SKÅL samt DRICKSGLAS, 2 st, sannolikt Murano, proveniens Greta Garbo.

Diam 15. Höjd 11 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diam 15. Höjd 11 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 379